VOLEJTE NON-STOP 24/7:

(420) 604 159 636

! Provoz nepřerušen - Pracujeme non-stop !

Drobné instalatérské práce od 299 -,kč

Dorazíme do 60 minut bez příplatku. VOLEJTE:

(420) 604 159 636

Zavoláme vám zpět:

 • Lidové ceny

  Jen od 299 czk

 • Nejbližší volný termín
  31.10.2020

 • Dělame jen kvalitně

  a profesionálně

 • Dorazíme do 60 min.

  Bez příplatku

 • Doprava po Praze

  Jen 390 czk

 • Opravime již dnes

 • Havarijní služby
  24/7

Praha a středočeský kraj

(420) 604 159 636

Volejte 24/7

Čištění, opravy, montáž a demontáž sifonů

Čištění, opravy, montáž a demontáž sifonů

Ucpaný dřez či umyvadlo jsou nejčastějším problémem v domácnostech. Ucpat se může i to nejmodernější umyvadlo, dřez, vana či sprchový kout. Nejčastějším důvodem ucpaného dřezu či umyvadla jsou zbytky jídla, tuk, drobnosti shromážděné v potrubí a v sifonu.

Při častém užívání dochází ke hromadění nečistot a bez pravidelného čištění dochází k ucpání. Obdobně se ucpávají vany: do odtokového otvoru proniknou vlasy, zbytky mycích prostředků, zubní pasty či náhodné menší kousky mycích hub, nití apod. Dochází k nahromadění těchto drobných nečistot až nakonec se vytvoří pevná hmota nepropouštějící vodu. Nejzřetelnějším příznakem ucpaného sifonu je pomalu odtékající či neodtékající voda v umyvadle, popř. nepříjemný zápach. Máte-li ucpané umyvadlo, dřez, sprchový kout, vanu či dokonce bidet, je vhodné co nejrychleji přivolat instalatéra nebo spojit se s námi telefonicky. Doporučíme způsob čištění ucpaného sifonu a upřesníme ceny našich služeb.

Zdá se vám, že vody z umyvadla či vany odtéká pomalu? Pravděpodobně se jedná o ucpaný sifon umístěný pod odtokem, fungující k vytváření vodního uzávěru zabraňujícímu pronikání nepříjemných pachů z kanalizace do místnosti. K vyčištění je třeba umyvadlový sifon demontovat a následně vyčistit. Stane se, že je sifon opotřebován a měl by být vyměněn. Je velmi důležité namontovat vyčištěný sifon zpět tak, aby nedocházelo k úniku vody.

Demontáž, montáž či výměna sifonu není nijak náročná, vyžaduje však jistou pečlivost a odborný postup.

V určitých případech lze ucpaný sifon opravit vlastními silami, obvykle však jen dočasně. K vyčištění ucpaného sifonu můžete použít takové prostředky jako Krtek, bez nutnosti sifon demontovat a namontovat zpět.

Opravy sifonů. Často je sifon opotřebený a protéká, protože je gumové těsnění zchátralé. V takovém případě oprava sifonu nepomůže, proto je nejlépe sifon vyměnit.

Pro konzultaci či objednání instalace, výměny, opravy sifonu či čištění kanalizace zašlete objednávku. Instalatér se vším potřebným nářadím přijede během 30 až 60 minut, vše zdarma změří, projedná s vámi materiál a cenu za práci a poté splní objednávku.

Volejte na +420 604 159 636

Volejte 24/7

(420) 604 159 636

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme během 5 minut.

Instalaterske služby - Děláme veškeré topenářské a instalatérské práce

Čištěni kanalizace, Čištěni potrubí, oprava kanalizace a potrubí, Čištění odpadů, čištění domovních odpadu, vyměna kaloveho čerpadla. Detekce úniků vody.Vyčistíme jakékoliv ucpané potrubí nebo kanalizace, v byte, kancelaří nebo v domě. V Praze a okoli non-stop.

Výměna, demontáž, montáž: Vodovodních baterii, wc, sprchových koutů, van, umyvadel, dřezů, bojlerů, kotlů a t.d. Také provádíme drobné Instalatérské práce, služby a opravy.

Topení, kotelny, teple podlahy, výměna radiátoru, výměna a dodavka kotle, rozvody topení v mědi, Výměna, demontáž, montáž tepelnych čerpadel.

Provádíme veškere instalatérské práce

Kontakty

Sídlo firmy a zasilatelská adresa:

Adresa: Vlkova 532/8, Praha 3
Žižkov, 130 00

VOLEJTE 24/7:
+(420) 604-159-636

Firma:LiaRo s.r.o
IČO:07564741