VOLEJTE NON-STOP 24/7:

(420)724-000-904

Instalatéři Praha, Instalatér nonstop pohotovost 24/7 Montaž bojleru, zasobniku dražice a rozvodu vody

Oprava nebo Vymena Bojleru jiz DNES

-Zaruka od 5 let

-Pracujeme 24/7

-Garantujeme prijezd DNES

Volejte

Zavoláme vám zpět:

 • Lidové ceny

 • Nejbližší volný termín
  6.12.2022

 • Dělame jen kvalitně

  a profesionálně

 • Dorazíme do 60 min.

  Bez příplatku

 • Doprava po Praze

 • Opravime již dnes

 • Havarijní služby
  24/7

Praha a středočeský kraj

(420)724-000-904

Volejte 24/7

Montáž bojlerů / Montáž, demontáž, opravy a výměny bojlerů

Montáž bojlerů / Montáž, demontáž, opravy a výměny bojlerů

Montáž a zapojení bojlerů v Praze a Středočeském kraji

Mít bojler se vyplatí, máte-li v domě časté odstávky teplé vody či nejsou zajištěny ústřední dodávky teplé vody. Tato situace je pro Prahu typická, proto se Pražané často rozhodnou pro montáž ohřívače vody.

Oprava bojleru praha a středočeský kraj. Naše mistři plně vybavený na provedení opravy bojleru nebo v případě potřeby i na výměnu bojleru.

Výměna bojleru cena a terminy? to je velice jednoducha otazka, zavolejte nám na číslo 72400904.

Spočítáme Vám konečnou cena za výměnu bojlerů. Dokážeme provést profesionální výměnu ohřívače vody do 24 hodin od objednávky.

Při zapojování nepřímotopného bojlerů je třeba počítat s celkovým zatížením zdi. Tento údaj zjistíte z celkového součtu hmotnosti vlastního zařízení (18 až 25 kg) a vodní náplně (1 l = 1 kg). U příček o tloušťce do 10 cm by tento ukazatel neměl převýšit 1metrický cent. To znamená, že na takovou konstrukci je přípustné namontovat 80litrový bojler. Dále je nutné zjistit potřebný počet držáků (tenká zeď vydrží max. 4 ks).

elektrický bojler instalace - První krok instalatéra, je vždy zjistit aktuální potřeby zákazníka. Aby nabidnul správně a dostačující řešení pro ohřev vody.

Na trhu jsou dostupné modely o obsahu 15, 25, 30, 50, 80 litrů. Vhodná varianta je dána počtem členů domácnosti, jejich zvyků a potřeb. Dále je třeba přihlížet ke značce a ceně uvažované investice. Vlastní instalace bojlerů zahrnuje 4 fáze:

 1. Nástěnná montáž bojleru
 2. Připojení bojleru k vodovodu. Zařízení ohřívá studenou vodu z vodovodu.
 3. Připojení bojleru k elektrickému vedení.
 4. Kontrola bojleru po zapojení. Kontrola plnění vody a zkouška funkčnosti. Instalatér a zákazník se přesvědčí, zdá je zařízení funkční a zajistí teplou vodu pro rodinu.

Pojistný ventil k bojleru a jeho montáž je nezbytnou částí instalace bojlerů.

Společnost Instalatér24.cz spolupracuje jen se spolehlivými ověřenými dodavateli bojlerů, např.:

 • Dražice
 • Tatramat
 • Ariston

Nejčastěji provádí montáž bojleru dražice. Je to velice kvalitní a spolehlivá značka. Která získala důvěru nejen u tuzemských uživatelů a mistrů. Pokud chcete výměník bojler takzvaně “ kus za kus“ to bude nejjednodušší řešení. Instalace bojleru dražice ve většině případů musí proběhnou bez vrtání do zdí. Což ušetří nejen váš čas ale i možnost výměny bojlerů 24/7.

Firma instalatér 24 umožňuje dodávku a montáž bojleru s tepelným čerpadlem. a to jako montáž bojleru dražice nebo jiných značek.

Ručíme za naše pracovníky a na instalaci, montáž, demontáž a zapojení bojleru poskytujeme 2letou záruku. Naši pracovníci vám také doporučí vhodný typ bojleru a pomohou s jeho umístěním ve vhodném prostoru. Pro bezplatnou konzultaci zavolejte na náš telefon.

Opravy bojlerů. Naše společnost bohužel neprovádí opravy bojlerů, zajišťujeme montáž, demontáž a instalaci a zapojení bojlerů a provádíme veškeré instalatérské práce.

Pro konzultaci či objednání instalace, výměny či opravy bojleru zašlete objednávku. Instalatér se vším potřebným nářadím přijede během 30 až 60 minut, vše zdarma změří, projedná s vámi materiál a cenu za práci a poté splní objednávku.

Volejte na +420 724 000 904

Volejte 24/7

(420)724-000-904

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme během 5 minut.

Co to je bojler a co přesně dělá?

Většina lidí si pod slovem bojler představuje zásobník teplé vody. Mají samozřejmě pravdu, bojler ohřívá vodu topnou elektrickou spirálou pro pohodlnou domácnost. Často si ale neuvědomujeme, nakolik je pro nás teplá voda důležitá ať už při mytí nádobí, vaření nebo sprchování. Zkuste se ale zamyslet nad tím, co by se změnilo, kdyby vám bojler najednou přestal fungovat. Nevypadalo by to moc růžově, že? Aby se takovým situacím zamezilo, je potřeba bojler včas vyměnit. Spolehnout se na nás můžete i v případě, že váš bojler teče a vy si s ním nevíte rady. Buď vám ten starý bojler opravíme nebo ho vyměníme za nový.

Jaká je životnost bojlerů?

Kvalitnější bojlery Dražice vydrží 8-10 let, ostatní výrobci bojlerů udávají životnost 5-8 let. Je také třeba vzít v úvahu skutečnost, že u starších a levných modelů ohřívačů jsou náklady na provoz velmi vysoké. Hodně zákazníků nás ptá, jak vyměnit termostat u bojleru a je to vůbec možné? Ano je to možné pokud Vašemu bojleru je min než 5 let. Nové kvalitní bojlery nejen šetří energii potřebnou na ohřev vody, ale také umožňují nastavit teplotu ohřevu vody na základě vlastních preferencí. Navíc výměna nefunkčního bojleru za nový často vychází mnohem levněji než časté investice do oprav toho starého.

Jak poznat, že váš bojler už dosloužil a je potřeba ho vyměnit?

 • ● Voda v bojleru je stále studená i když bojler ukazuje teplou vodu.
 • ● Na bojleru se objevila trhlina, ze které teče voda.
 • ● Ohřívač vydává podivné zvuky.
 • ● Bojler ohřívá vodu delší dobu než obvykle.
 • ● Vysoké náklady na provoz bojleru.

Pokud se u vás objevuje některý ze zmíněných problémů, je načase se poohlédnout po novém bojleru. Volejte našim odborníkům na číslo +(420)724-000-904, rádi vám se vším poradíme a odpovíme na jakékoliv dotazy.

Čím se liší bojlery?

Ohřívače vody se liší podle velikosti na:

 • Maloobjemové bojlery (5 až 30 litrů) jsou zpravidla napojeny na jednu vodovodní baterii. Používají se většinou v místech s malou spotřebou vody (např. umyvadla, kuchyně).
 • Velkoobjemové bojlery (50 až 250 litrů) nachází své uplatnění především ve velkých domácnostech (např. koupelny, rodinný dům).
Podle zdroje energie ohřevu:
 • Elektrické bojlery - Většina lidí v České republice využívá k ohřevu vody elektrické bojlery. Proč se z nich stala jednička na trhu? Odpověď je jednoduchá. Elektrické bojlery jsou kvalitní a zároveň cenově dostupné. Nevýhodou těchto bojlerů je skutečnost, že voda se nahřívá pouze během nízkého tarifu elektřiny. Může tedy nastat situace, že se voda z bojleru vyčerpá a na opětovný ohřev vody budete muset počkat. Při výběru bojleru doporučujeme volit objem vody podle počtu koupelen a lidí v domácnosti, jelikož úplné vyčerpání teplé vody v zásobníku způsobuje zbytečné nároky na elektrickou energii.
 • Plynové bojlery - Velkou výhodou plynového ohřívače je jeho nezávislost na elektřině. To znamená, že při výpadku elektřiny budete mít teplou vodu pořád. Pokud je ve vaší lokalitě plyn levnější než elektřina, pak je rozumnější si pořídit bojler s plynovým ohřevem.
 • Kombinovaný bojler vodu ohřívá jak za pomoci elektřiny, tak plynu. Primárním zdrojem ohřevu je většinou elektřina. V případě výpadku elektřiny se zdroj ohřevu přepíná pomocí výměníku na plyn. Umožňuje to nepřetržité zásobování teplou vodou. Pro rychlejší ohřev vody je možné namontovat k bo jleru navíc topné těleso. Nevýhodou takového typu bojleru je vyšší cena.

Jak vybrat vhodný bojler?

Nechcete zbytečně platit více za elektřinu a zároveň chcete mít dostačující objem vody pro domácnost? Neztrácejte čas a peníze, zavolejte našim odborníkům! Odpovíme vám na všechny otázky, vybereme vhodný bojler podle vašich představ a starý bojler rychle vyměníme za nový. Se starým bojlerem si dělat starosti taky nemusíte, odvezeme ho a ekologicky zlikvidujeme.
Při výběru bojleru se nejdříve zamyslete nad tím, jaký máte typ nemovitosti (např. byt, rodinný dům, chata atd.) a jaký je celkový počet členů domácnosti, když jsou všichni doma (teplá voda by měla stačit i pro babičku, která přijela na návštěvu z Olomouce). Záleží také na zvyklostech rodiny, jestli si dáváte jen sprchu nebo také vanu. 1 až 2 lidé v domácnosti průměrně spotřebují 50 až 120 litrů teplé vody denně, 3 až 4 lidé spotřebují 120 až 200 l, 5 a více lidí v domácnosti spotřebuje nad 200 l.
Dalším důležitým parametrem je výběr vhodné značky ohřívače, který si chcete pořídit. V současné době je na trhu hodně různých značek bojlerů, které se liší jak objemem, tak zdrojem energie. Jednou z nejkvalitnějších českých značek je člen skupiny NIBE “Dražice”, který podle dlouholetých zkušeností našich instalatérů doporučujeme všem zákazníkům. Pracujeme samozřejmě i s jinými populárními značkami, jako jsou Ariston, Tatramat, Bosch, Mora atd.

Co dělat, když vám teče bojler?

Hlavně se nestresujte. První věc, kterou byste měli udělat, je vypnout elektřinu (shodit jistič v elektrickém rozvaděči), aby nedošlo k elektrickému zkratu. Až se uklidníte, zavolejte na číslo +(420)724-000-904, kde to spolu vyřešíme a vymyslíme co dál. Naše odbornici jsou schopni opravit nebo vyměnit bojler do 24 h.

Přestal vám bojler ohřívat vodu?

Pokud je vašemu ohřívači méně než 5 let, dokážeme rychle a kvalitně bojler opravit. V případě, že váš bojler slouží více než 5 let, pak nezbývá nic jiného než bojler vyměnit za nový. Všechno spolu zvládneme vyřešit, stačí se ozvat na telefonní číslo +(420)724-000-904.

V případě jakýchkoliv problémů nás neváhejte kontaktovat na nonstop lince +(420)724-000-904. Neexistuje problém, který bychom nedokázali vyřešit.

Časté otázky a odpovědi

Jak rychlý je proces výměny bojleru?

Většina výměna bojleru trvá od 2 do 4 hodín. Hodně záleží na objěmu bojlerů, dostupností montážného prostředí a typu bojlerů

Co určuje cenu vaší práce?

Naše cena se sklada s určitých úkonů a složitostí práce. Nikoliv z hodinové sazby. Vždy Vám řekneme konečnou cenu předem

Teče mi bojler, co mám dělat?

 • Vypnout elektřinu
 • Uzavřít přívod vody k bojleru nebo hlavní uzávěr
 • Zavolat na číslo 724000904
 • Profesionální instalatér dorazí k vám do 60 minut

Kdy je nejbližší termin na výměnu bojleru?

V běžné praxe dokážeme výměnu bojleru do 24 hodin

Jak vybrat bojler?

Záleží na spotřebě vody, zdrojů energii a možností umístění. Nejlepe zavolejte našim odborníkům které vám poradí ten spravny bojler

Instalaterske služby - Děláme veškeré topenářské a instalatérské práce

Výměna a oprava elektrických ohřívačů vody. Měníme a opravujeme bojlery následujících značek: Dražice, Ariston, AEG, Tatramat a další. Klidně se obraťte na nás i pokud značka vašeho bojleru není v seznamu. Rádi vám pomůžeme s opravou, montáži nebo výměnou jakékoliv značky bojleru.

výměna a oprava bojlerů Praha

Prosím pomoc! Teče mi bojler! Teče vám bojler nebo zásobník? Nebojte se nic se ne stálo. Přišel čas na výměna. Náša pohotovostní služba dorazí k vám co nejdříve. Provede demontáž starého bojleru a odvoz. Montáž nového bojleru. Neváhejte, volejte!

Kozmice 24 (Kozmice u Benesova)

Oprava bojleru. Neohřívá vám bojler? Nebo máte špatný tlak vody z ohřívačů vody? Kape vám z něj voda? Obraťte se na profesionály. Přijedeme ještě dnes a vyměníme nebo opravime vám bojler! Volejte

Provádíme veškere instalatérské práce

Kontakty

Sídlo firmy a zasilatelská adresa:

Litevská 1174/8, Vršovice (Praha 10)
100 00 Praha

VOLEJTE 24/7:
+(420) 724-000-904

Firma:Zenvest s.r.o.
IČO:09274456