VOLEJTE NONSTOP 24/7:

+(420) 228 229 803

Instalatér Praha

Dorazíme do 60 minut bez příplatku. VOLEJTE:

+(420) 228 229 803

Zavoláme vám zpět:

 • Lidové ceny

 • Nejbližší volný termín
  6.5.2024

 • Dělame jen kvalitně
  a profesionálně

 • Dorazíme do 60 min.
  Bez příplatku

 • Doprava po Praze

 • Opravime již dnes

 • Havarijní služby
  24/7

Praha a středočeský kraj

+(420) 228 229 803

Volejte 24/7

Vyberté si S čím Vám můžeme pomoci?

Volejte ihned nám na:

+(420) 228 229 803

Nebo

Zanechte nám svůj kontakt a my Vám zavoláme zpět.

Instalatér Praha a okoli

Instalatér 24 se zabývá opravami včetně havarijních služeb a provádí veškeré instalatérské služby v Praze a středočeském kraji. Stránka obsahuje široký seznam všech druhů služeb instalatérů, například:


Se všemi instalaterskymi službami, cenami a podobnými charakteristikami se můžete seznámit v katalogu uvedeném na webových stránkách.
Zabýváme se instalací nejmodernější technologie, která splňuje všechny požadované standardy. Tuto práci by měl provádět profesionální specialista s rozsáhlými zkušenostmi a rozsáhlou znalostní základnou. To je přesně to, čím jsou naši instalatéři. Každý z nich působí v této oblasti již více než 10 let, takže se s jakýmkoli úkolem vyrovnává rychle a na vysoké úrovni.
Na webu instalatér Praha se můžete seznámit s portfoliem nejlepších instalatérů a zavolat přesně tomu, kdo vám nejvíce vyhovuje.

Instalatéři profesionaly z Prahy

Instalatér Praha rád vám pomůže s jakýmkoli úkolem. Diki profesionálním zkušenosti, nářadí a stroju. Zvladneme všechno v oborů instalatéřství a topenařství. Záleží nám na našich zákaznících. Samozřejmě nejsme čaroděje ale snažíme se každou prací udělat tak aby zákazník byl nejvíce spokojen. Takže se staráme o kvalitu provedených instalatérských prací.
Před zahájením instalatérských prací jakékoliv složitosti se provádí přípravná fáze. Nářadí jsou vyloženy tak, aby byly v dosahu natažené ruky, aby práce probíhala rychle a bez zpoždění.Veškerý materiál používáme ze svého vlastního skladů. Díly pro montáž a opravu jsou také připraveny v autě.
Pokud máte havárie vody Instalatér Praha ihned přijede k vám co nejrychleji.

Zaruka na instalatérské služby

Instalatér Praha poskytuje záruku na veškeré provedené montážní prací. Zabýváme se nejen opravou vodovodních baterií, výměnou bojlerů, ale také uvádíme do provozu kotle, děláme i čištění odpadů.
Instalatéři mají vysokou úroveň kvalifikace, takže jsou připraveni převzít i nestandardní práci jakékoliv složitosti. Instalatér Praha - Volejte a jsme hned u Vás.

Instalatér Praha a pohotovostní služba

Instalatérské Práce se provádějí kdykoli, dokonce i o víkendech a svátcích. Myslíme na vaše pohodlí a jsme připraveni přizpůsobit se vašemu pracovnímu rozvrhu. Pokud se stanete naším stálým zákazníkem, budete pravidelně dostávat různé bonusové, propagační a slevové nabídky. Služba vždy začíná okamžitě. Instalatér k vám přijde do 65 minut, bez ohledu na územní umístění objektu a dopravní situaci.

Zanechte nám svůj kontakt a my Vám zavoláme zpět.

Kontakty

Sídlo firmy a zasilatelská adresa:

Litevská 1174/8, Vršovice (Praha 10)
100 00 Praha

VOLEJTE 24/7:
+(420) 228 229 803

Firma:Zenvest s.r.o.
IČO:09274456