Spolehlivé instalatéři Praha Diagnostika podle fotografie O nás Galerie Kontakty +(420) 724-000-207

Hledáme instalatéra/topenáře

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem: info@instalater24.cz

60 000 – 90 000 Kč/měsíc

Výplata každý týden

Práce na živnostenský list

+(420) 724-000-207

Kdo jsme?

Jsme tým řemeslníků, ale především lidí, kteří mají rádi svojí práci. Hledáme do našeho přátelského týmu šikovného instalatéra / topenáře, který hledá společnost s lidskou tváří, vysoké ohodnocení za svojí práci a uctivý přístup. My víme, že jen dobře vybudovaný tým může dosáhnout úspěchu. Možná, že hledáme právě Vás. Prohlédněte si v klidu co nabízíme a jaké jsou požadavky. Pak nás kontaktujte pro více informací nebo domluvení schůzky.

Naše požadavky

Životopis a vyučení v oboru není potřeba, kvalitu práce mistra je vidět jen v praxi, nikoliv na papíru.

Proto volejte, možná hledáme právě Vás ! +(420) 724-000-207

Nabízíme

Vysoký plat
60 000 - 90 000 Kč/měsíc

Nářadí

Solidní a férové jednání samozřejmost

Firemní auto

Flexibilní pracovní doba

Náplň práce

Pohotovostní opravy vodovodů, topení a odpadů

Drobné instalatérské práce

Instalace vody, kanalizace a vytápění na zakázkách malého a středního rozsahu

POJĎTE TO PROBRAT SE ŠÁLKEM DOBRÉ KÁVY U NÁS V KANCELÁŘI!

Stačí zavolat na telefonní číslo +(420) 724-000-207

Říct pár slov o sobě

Vybrat jeden z nabízených termínů schůzky, a je to!

Klikni pro zavolání ;)