Oprava protékajícího WC | Instalatér24

VOLEJTE NON-STOP 24/7:

(420)724-000-904

! Provoz nepřerušen - Pracujeme non-stop !

Oprava protékajícího WC. Opravime ihned. jen od 599-,czk Volejte!

Dorazíme do 60 minut bez příplatku. VOLEJTE:

(420)724-000-904

Zavoláme vám zpět:

 • Lidové ceny

 • Nejbližší volný termín
  3.3.2021

 • Dělame jen kvalitně

  a profesionálně

 • Dorazíme do 60 min.

  Bez příplatku

 • Doprava po Praze

 • Opravime již dnes

 • Havarijní služby
  24/7

Praha a středočeský kraj

(420)724-000-904

Volejte 24/7

Oprava protékajícího WC

Oprava protékajícího WC

Protékající či nefunkční WC je velmi častým důvodem, proč se na nás zákazníci obracejí. Přesto je ve většině případů odstranění problémů mnohem jednodušší, než se zdá. Stále tekoucí voda ve WC míse je důvodem k okamžitému zásahu.

Zamyslete se, vždyť během jednoho dne se může kvůli protékající WC míse ztratit cca 200 litrů vody, kterou potom zaplatíte, jenže ceny za vodné a stoční jsou v Praze vysoké. Co si počít s tekoucí vodou na WC?

Existuje několik možností, kdy WC protéká, a také několik možnosti jejich řešení.

Nejdříve je třeba zjistit, jaký typ WC mísy máte. Více informací o druzích WC mís a jejich montáži naleznete v našem článku 5. Zapojení, demontáž, montáž WC.

 1. případ. Příčinou protékajícího WC může být to, že mísa není dostatečně dobře připojená k podlaze (či ke zdi). V takovém případě musíte jen zkontrolovat ukotven
 2. případ. Pokud se vás 1. případ netýká, je vhodné se podívat dovnitř splachovací nádržky. Příčina protékajícího WC se může skrývat právě tam. Při odstraňování krytu postupujte velmi obezřetně. Kryt je poměrně křehký a může se snadno rozbít či poškodi
 3. případ. Teče-li voda ze splachovací nádržky, nejčastějším důvodem je plovák nedoléhající k místu splachování. Časem se může zdeformovat a v místě, kde nedoléhá, vznikne mezera propouštějící vod
 4. případ. Problém přetrvává i když plovák dobře sedí na místě splachování a má pravidelný tvar? Důvodem může být jeho nedostatečná váha, to znamená, že plovák musíte zatíži
 5. případ. Stává se, že na WC stále teče voda, ale splachovací nádržka se nenaplní. Nejpravděpodobnějším důvodem je zkřížený plová
 6. případ. Dle výskytu jsou poruchy vypouštěcího ventilu častější. V takovém případě se napouštěcí ventil měnit nemusí, ten se bohužel prodává jen v sadě s vypouštěcím, proto musíte koupit celou sadu.

Zde jsou jen některé důvody protékajícího WC. K opravě protékajícího WC doporučujme vyhledat odborníka, který poskytne detailní konzultaci.

Pro konzultaci či objednání zapojení, výměnu, opravu WC zašlete svou objednávku. Instalatér se vším potřebným nářadím přijede během 30 až 60 minut, vše zdarma změří, projedná s vámi materiál a cenu za práci a poté splní objednávku.

Volejte na +420 604 159 636

Volejte 24/7

(420)724-000-904

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme během 5 minut.

Instalaterske služby - Děláme veškeré topenářské a instalatérské práce

Čištěni kanalizace, Čištěni potrubí, oprava kanalizace a potrubí, Čištění odpadů, čištění domovních odpadu, vyměna kaloveho čerpadla. Detekce úniků vody.Vyčistíme jakékoliv ucpané potrubí nebo kanalizace, v byte, kancelaří nebo v domě. V Praze a okoli non-stop.

Výměna, demontáž, montáž: Vodovodních baterii, wc, sprchových koutů, van, umyvadel, dřezů, bojlerů, kotlů a t.d. Také provádíme drobné Instalatérské práce, služby a opravy.

Topení, kotelny, teple podlahy, výměna radiátoru, výměna a dodavka kotle, rozvody topení v mědi, Výměna, demontáž, montáž tepelnych čerpadel.

Provádíme veškere instalatérské práce

Kontakty

Sídlo firmy a zasilatelská adresa:

Adresa: Vlkova 532/8, Praha 3
Žižkov, 130 00

VOLEJTE 24/7:
+(420) 724-000-904

Firma:LiaRo s.r.o
IČO:07564741